Essence – Crazy About Colour

Objavljeno u Recenzije, autorica: - 22.05.2010.

Kako bi i ovog proljeća i ljeta zabljesnule Essence Vam donosi još jednu novu kolekciju – Crazy About Colour!

Za početak, preporučujemo vam da oči naglasite jednom od ovih veselih – što pakiranjem, što sadržajem – duo paleta koje možete pronaći u tri nijanse, i to:

01 Colour Affair

02 Adorable

03 Dare it

Cijena: 21, 90 kn

Kako bi postigli nešto upečatljiviji look odaberite jednu od sljedećih olovki koje dolaze u čak 5 predivnih nijansi:

01 Think pink

02 Lilac forever

03 Addicted to blue

04 Crazy me

05 Crazy about green

Cijena: 9, 90 kn

Na obraze nanesite višebojno rumenilo predivne ružičaste nijanse, a kako boje možete koristiti i odvojeno neku od njih izaberite i upotrijebite kako highlight. Rumenilo dolazi u samo jednoj nijansi, i to:

01 Colourmania

Cijena: 23, 90 kn

Za kraj na usne nanesite sjajilo koje dolazi u dvije prekrasne nijanse:

01 Think pink

02 Lilac forever

Cijena: 16, 90 kn

A da Vam noktići ne bi odudarali od ostatka make up-a nalakirajte ih jednom od ove tri vesele nijanse:

01 Think pink

02 Lilac forever

03 Crazy me

Cijena: 13, 90 kn

Na izlasku još pospremite sve stvari koje su vam potrebne u Essence torbicu koja može služiti kao i novčanik, te naravno, ne zaboravite ponijeti omiljene Essence proizvode.

Cijena: 21, 90 kn

Novu Crazy About Colour kolekciju očekujemo svakog trena u drogerijama. Jeste li odlučile što biste si svakako željele priuštiti?

Vezani članci:

Kolektiva- najbolje ponude u gradu!
Calmy
Ovaj članak je napisala

Ovaj članak ima 17 komentara.

  • Veza natrag

  • Trackback from Kada kolekcije kasne… | Šminkerica - Make up i lifestyle portal
    Thursday, 9 September, 2010

    [...] šetnji drogerijom, primijetila sam da je upravo na police stigla nova odnosno stara kolekcija Crazy About Colour od Essenca. Zašto je toliko kasnila? Zaista mi nije jasno. Ali… Ovo je odlična prilika za [...]

    Thumb up 0

Ostavite komentar

:) :( :* ;) ;( :? :D :lol: :P o.O :ideja: :ljut: :kima: :ozbiljan: :ljut2: :znoj: :mrgud: :sramise: :spava: :usklicnik:

Molimo te da se prilikom komentiranja pridržavaš Internet bontona, da poštuješ tuđe mišljenje te da tvoje kritike budu konstruktivne. U komentarima je zabranjena samopromocija bilo koje vrste (dozvoljen je unos web stranice u za to predviđeno polje). Svako kršenje pravila komentiranja rezultirat će brisanjem komentara ili zabranom daljnjeg komentiranja. Kršenje pravila možeš prijaviti klikom na "Prijavi komentar". Hvala ti što svojim komentarima pridonosiš našoj zajednici :)